Kombin Önerileri: Gömlek Kazak

Bazen günlük kombinler tek bir parça ile tüm görünümünü baştan yazabilir. Bir ayrıntıyla aynı zamanda şık kombinler de tamamen kendini salaş bir duruşa teslim edebilir. Aslında detay olarak adlandırılan durum ayrıntı olmaktan çıkar birden bire kombinin baş kahramnı oluverir. İşte tam da bu var oluş bazen bir kazakla, bazen ise bir gömlekle her şeyi değiştirir. Mevsimin soğuğuna bakıldığında gömleklere bir adet kazak, kazaklara ise bir tane gömleği çok görmeyin! Farklı kombin seçimleriyle kazakları gömleklerle birleştirin…

1- Klasik düşünmek sokak modası için hiç mühim değil. V yakalı kazağınızın içerisine giydiğiniz düz beyaz gömlek içeri, sadece yaka detayı ise dışarıda kalabilir. Bu daha çok ofis kombinleri için ideal bir seçimi doğuracaktır. Tabii birazda androjen bir etkiyi…

1

2

2- Kış modasında bohem stiller kendilerini yeniden sokağın rüzgarına teslim ediyor. Sizde kombininizde bohem bir duruş yakalamak istiyorsanız eğer ki; kareli gömlek, kısa kazak, mutlaka şapka ve ispanyol paça pantolonu birleştirebilirsiniz.

kazak_3e329655-1342-4cb6-95a7-ed2905e3d0f5_1

4

3- Oversized akımı gömlek kazak kombininde de kendini ön plana çıkarıyor. Oversized kazakların içerisine boyfirend gömlekleri giyerek salaş ve cool bir look yakalayabilirsiniz.

5

4- Uzun gömlekleri kısa kazaklarla kombinleyebilir, farklı ve aynı zamanda da stilinize özgünlük katma şansına sahip olabilirsiniz.

78

5- Cool kombin oluşturmak aslında bir yandan da çabasız şıklığa aday olmayı sağlıyor. Gömleğinizin bir kenarını dışarıda bırakıp, desenli kazakla stilinizi renklendirip, jean için stiletto, klasik pantolon içinse spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

910

6- İllaki gömlekleri kazaklarla buluşturmak, pantolonla tamamlamayı zorunlu hale getirmiyor. Kazak elbiselerinizin içerisine de gömlek tercih edebilir, sadece yaka detayını öne çıkarabilirsiniz.11

7- Gömlek kazak kombinleri denildiğinde hep dışarıda bırakılan ayrıntılar gelmesin gözünüzün önüne. Bu yıl pantolon, şort ve etekler her şeyi içerisine alıyor. Kazak ve gömleğinizi içeride tutabilir ve salaş tarzı ters köşeden vurabilirsiniz.

12

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.