Sokak Modası: Metalik Kombinler

Yeni bir mevsimle yeni bir sezon karşımızda. 2016 Kış modası normcore stile el sallarken, ne kadar iddialı parça var ise onun elinden tutuyor. Tabii ki abartı sınırları sadece glamcore çerçevesi içerisinde kalırken, günlük hayata bu denli bir şımarıklık her zaman yaraşmıyor. İşte tam da bu yüzden sadeliği biraz hareketlendirecek parçalar bulabilir ve çevrenize ışık saçabilirsiniz. Bu ışığın temeli de ilk anda gördüğünüzde size alüminyum folyo tadı veren parçalardan gelebilir. İşte asıl kucaklaşma!

Metalik Ayakkabı

Her an her yer için uyumlu sayılan, genellikle sokak modası içerisinde gri metalik yansıması ile kaldırımları arşınlayan bu ayakkabı modelleri sezonun favorileri arasında. Sportif, şık, salaş, ofis stili, casual kombinler ve aklınıza gelebilecek diğer seçenekler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

1 2

Renge Biraz Aydınlık

2016 kış sezonuna renkli ve enerjik başlamak isteyenler arasında mısınız? Kendinizi iyi hissediyor ve enerjinize neşe katmak mı istiyorsunuz? Yok, tabii ki de çok şey istemiyorsunuz. Sadece biraz fazla hareketli bir kombinle karman çorman bir havaya bürünmek istediğinize emin misiniz? O halde renk cümbüşüne bir de metalik parçalarda ekleyin. Tabii siz yine de bunun için biraz düşünün derim.

3 4

Metalik Etek Kombinleri

Pileli formları ile parlak bir fikir gibi tüm kombininizin starı olan metalik etek modellerini gündelik stiliniz için kullanabilirsiniz. Bu denli parlak bir fikir ve sokak stili arasındaki bağ kazaklarla kuruluyor. Basit bir siyah kazak, gri metal yansımayı abartıdan bir adım uzaklaştırırken, tarzınızı da her yere hazırlıklı kılıyor.

56

Çantalara Metalden Pay

Kıyafetler yerine aksesuar seçimlerinizde de metalin ışığından faydalanabilirsiniz. Hatta çok sade bir kombinin üzerine güneş gibi doğan parlak çantalar, muhteşem bir uyumu size hediye edebilir.7 8

Pantolonlar Neden Geri Kalsın?

Etek, çanta, ayakkabı derken pantolonlarda bu büyüden nasibini alıyor. Metalik pantolonlarda genel olarak gold rengi daha kolay bir tercih sunabilir. Altının sarı ama iddialı tonlarıyla siyahın karanlık taraflarını birleştirebilir, daha çok nötr tonları kullanarak stilinizi gündelik bir havaya sokabilirsiniz.

9 10

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.